Trutnovu navlhl střelný prach!

Po zdařilém domácím utkání proti Jindřichovu Hradci, kdy Trutnov zvládl nastřílet 7 branek, zajížděli trutnovští na led Jablonce. Drakům se ale střelecky vůbec nedařilo a v sobotním zápase nedokázali vstřelit branku. Naproti tomu domáci Vlci dali branky tři a v zápase zvítězili.

JABTRU
Jablonec nad Nisou
16.
Zimní stadion Jablonec
29.11.2014
Branky a nahrávky: 21.Pavlů (Bříška, Petrmichl), 38.Nevyhoštěný (Brokeš, Mulač), 43.Homolka (Zeman, Abraham) Vyloučení: 7:9, navíc 10min NESP Pulec (Jbc), Veselý a Souček (TRU)

Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Petrmichl, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Abraham – Šulc, Bříška, Tondr – Nevyhoštěný, Brokeš, Mulač – Pulec, Homolka, Frk – Hloušek

Trutnov: Kukin (Čáp) – Dufek, Souček,Voženílek, Junek, Chaloupka, Kozák – Veselý, Poulíček, Luštinec – Perutek, Chytráček, Zítka – Březina, Hemský, Janoušek

Domácí byli v zápase proti Trutnovu lepším týmem. Na malém prostoru, kterým je zimní stadion v Jablonci znám, dokázali efektivněji kombinovat a individuálně se prosadit, vítězství to tedy bylo zasloužené. Trutnov se snažil držet s Vlky krok, ale ti byli vždy o kousek napřed. Vyhrocený závěr utkání, korunovaný postrkováním při podávání rukou změnu ve skóre nepřinesl a tak jediným týmem, který v zápase střílel branky zůstali domácí.

Trutnovští hokejisté musejí nepovedený zápas v Jablonci hodit za hlavu a připravit se na domácí utkání s Pelhřimovem, které je čeká v sobotu 6.12. Reportáž: Redakce