"Končí Vám sezóna" znělo z úst benešovských fanoušků. Smutný konec, slzy i to je vypadnutí Trutnova z Play Off.

Vyhrocené utkání. Těmito slovy se dá popsat rozhodující třetí zápas série.

19.02.2011
17:00
7:1
(2:1, 2:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 14. Kaňka (Jonáš, Jágr), 20. J.Verbík (Starec), 22. Holánek (tr. Střílení), 24. Jonáš (R. Verbík), 42. Kaňka, 44. Jonáš, 53. Holánek (R. Verbík, Vacek) – 13. Šimoníček

Benešov: Matoušek (Rückl) – Verbík J., Zeman, Verbík R., Košatka, Kouba, Strnad, Jágr, Kaňka, Jonáš, Vacek, Srdínko, David, Štěpánek, Starec,

Trutnov: Truhlář (od 23. Škrabelj) – Malinský, Klement, Rejzek, Antonín, Mlejnek, Mečiar – Jindřich, Berger, Havlíček, Chytráček, Šimoníček, St. Procházka, Chochola, Šejnoha, Březina, Dlab, Stehno, Mašek

V sobotu 19.2.2011 zajížděli trutnovští hokejisté na rozhodující utkání do Benešova. Nejen, že odjel autobus hráčů, ale také autobus a další auta plné fanušků.

1. Třetina:

První třetina nám přinesla tři branky. Již v úvodu měl šanci kapitán Kaňka, který z brankoviště přestřelil branku. Poté hrál Benešov přesilovou hru a Jágr přihrál na hůl Šimoníčka, který se rozjel k sólovému nájezdu, který s přehledem proměnil - 0:1. Ovšem Benešov disponuje výbornými přesilovkami. Když byl na trestné Rejzek, závar před brankou proměnil v branku kapitán Lvů Kaňka - 1:1. 17 sekund před koncem prvního dějství se hrálo vhazování v obranné třetině Trutnova. Trutnov vhazování prohrál, kotouč se dostal k J. Verbíkovi a ten golfovým úderem propálil vše, co mu stálo v cestě - 2:1. Více se v úvodním dějství nestalo.

2. Třetina:

Druhá třetina byla hlavní rolí pro hlavního sudího. Okamžitě v prvním střídáním vyloučil hostujícího Havlíčka za „hit“ na Zemana. Havlíček vyfasoval 2+10. Následně se na trestnou lavici dostali Antonín, Jindřich a další. Během této doby stihl ještě sudí nařídit „nepochopitelné“ trestné střílení, které Holánek proměnil - 3:1. Aby toho nebylo málo, v 26. Minutě dostal Stanislav Procházka trest ve hře za údajné seknutí čárového rozhodčího. Poprvé v 27. Minutě byl Trutnov ve čtyřech a ne ve třech. Ale ještě předtím a to ve 24. Minutě se z přesilové hry prosadil Jonáš - 4:1. Trutnovští měli poté šance, ale nedokázali je zužitkovat. Po konci třetiny napadl člen domácí střídačky, trenér domácích Vobecký hostujícího trenéra Jindřicha, který byl inzultován ranou pěstí do obličeje. Trutnov byl v této době absolutně odepsaný.

3. Třetina:

Třetí třetina začala při asistenci Policie ČR, která prošetřila napadení kouče Jindřicha domácím trenérem. Trutnovští bylo ovšem tak frustrovaní, že se už na nic nezmohli. Po nástupu na led chybovala domácí obrana a Kaňka věděl jak si s tím poradit - 5:1. O malou chvilku později namazal Havlíček na hůl Jonáše a ten svůj samostatný únik zakončil přímo po horní tyčku - 6:1. Poté aktivní hlavní sudí vyloučil do konce hry dalšího „trutnováka“ Jiřího Antonína. V této přesilové hře skóroval Holánek - 7:1. Na konci se strhla bitka mezi Štěpánkem a Šejnohou. Šejnoha urval helmu i s košíkem svému protivníkovi a zasloužil si potlesk fanoušků Trutnova a střídačky Trutnova. Smutné je na všem to, že kouč Vobecký posílal tzv. „košíkáře“ na útočníka Bergera, aby ho vyřadili ze hry a zranili. Více se už nestalo a pro Trutnov tak letošní sezona končí.

Trutnov se nevypořádal s vyhroceným utkáním v Benešově, kde se děly „strašlivé“ věci. Kdo neuviděl neuvěří. Trutnovští tak končí sezonu, podlehli Benešovu ve čtvrtfinále Play Off 2:1 na zápasy (8:6, 2:7, 7:1). Všem fanouškům, lidem co se „motají“ kolem hokeje, děkujeme za projevenou důvěru a perfektní atmosféru při všech našich zápasech. Těšíme se s Vámi na další sezonu a na další úspěchy společně s mužstvem HC BAK Trutnov. Děkujeme!