|

Trutnov porazil Chotěboř!

V neděli 16.1.2011 sehráli domácí Draci utkání s Chotěboří. Utkání zvítězili 5:3.

Chotěboř
Branky a nahrávky:16. Jindřich (Šimoníček), 23. Březina (Jindřich), 39. Jindřich (Klement), 44. Šimoníček (Březina, Jindřich), 52. Jindřich (Březina) - 14. Daňo (Hospodka, P. Hemský), 35. Valko, 60. Hospodka (Kováč)

Trutnov: Škrabelj (Truhlář) - Poskočil, Mlejnek, Antonín, Rejzek, Klement, Mečiar, Provazník, Kuna - Jindřich, Šimoníček, Březina, Chytráček, Šejnoha, Chochola, Dome, Stehno, Dlab, Svoboda

Chotěboř: Malý (Opršal) - Daňo, Florian, Bělohlávek, Babkovič, Hemský P., Burian, Řehoř, Hospodka, Ven, Kováč, Valko, Volf, Kobela, Martinec, Škarýd, Fila, Repa, Jánský

Nedělní utkání nabídlo vyrovnaný souboj mezi Trutnovem a Chotěboří. 3 body si nakonec odnesli domácí za výhru 5:3.

Úvodní třetina začala v roli hostů. Na ledě byli aktivnějším týmem a těžili z toho brankou. Hemský zpracoval kotouč, posunul ho Daňovi a ten po ledě překonal Škrabelje - 0:1. O dvě minuty později začal galavečer Ladislava Jindřicha. Šimoníček vyhrál vhazování a Jindřich propálil Malého - 1:1. Do konce první třetiny Chotěboř nepromněnila vyložené šance a do kabiny se šlo za vyrovnaného stavu.

Druhá třetina přinesla 3 branky. O tu první se postaral Březina. Jindřich mu poslal kotouč přímo do prázdné branky po velké hrubce Malého -2:1. Poté dvakrát ujel Burian ale na domácího brankáře nevyzrál. Vyrovnání ale přišlo. Přímo z vhazování se prosadil Valko do horního růžku branky - 2:2. V 39. minutě ujel po pravé straně mantinelu Jindřich a mezi betony překonal Malého- 3:2. Za tohoto stavu druhá třetina skončila.

Ve třetí třetině kralovali domácí. Ve 44. minutě v přesilové hře, nevěděl Šimoníček co s kotoučem. Nakonec ho vystřelil a ten propadl až za záda Malého - 4:2. Další branku přidal Jindřich a zkompletoval hattrick. Březina vyjel před brankáře, poslal kotouč zpátky na Jindřicha a ten do proázdné branky zavěsil - 5:2. Branku si náležitě užil klasickou "pumpovačkou v kleče". Chotěboř už jen stačila snížit v 60. minutě z hole Hospodky - 5:3.

Trenérské duo Jindřich a Řehák dovedli tvrdou prací opět Draky k vítězství. Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Ladislav Jindřich (3+2) a obdržel značkové hodinky Axcent od společnosti 4PM. Gratulujeme! Reportáž: op