Kolín potvrdil roli favorita a porazil Trutnov - 6:3.

Ve středu 15.12.2010 sehráli trutnovští hokejisté utkání v Kolíně.

15.12.2010
18:00
6:3
(2:1, 3:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Manhart (Pomichálek), 7. Morkes, 32. Skokan (Malý, Musil), 36. Morkes (Kubát), 38. Mejzr (Pospíšil), 59. Skokan (Musil) - 17. Procházka (Mikolášek), 38. Chochola (Malinský), 40. Havlíček (Chytráček, Chochola)

SC Kolín: Blažek (Brázdil) - Nedbal, Pohl, Kubát, Drak, T. Procházka, Přibyl, Pýcha - Skokan, Malý, Musil - Mejzr, Pospíšil, Morkes - Hloušek, Pomichálek, Manhart - Ježek, Cerk

Trutnov: Škrabelj (Truhlář) - Antonín, Kuna, Chytráček, Dlab, Döme, Březina, Stehno, Havlíček, Mlejnek, Mečiar, Mikolášek, Šimoníček, Čapek, Svoboda, Provazník, Malinský, Chochola, S. Procházka

Ve středu zajížděli trutnovští hokejisté na důležité utkání do Kolína. Na úterním treninku se však zranila domácí opora svatyně Peter Škrabelj.

Ani po příjezdu do Kolína se nevědělo, kdo nastoupí na pozici jedničky. Peter Škrablej, s podlitým hematomem nad kolenem, však bolest překousl a nastoupil nakonec do branky. Kozlové z Kolína začli z ostra. V čase 1:59 si vzal kotouč ve své třetině Pomichálek, projel s ním celé hřiště a vystřelil. Kotouč za záda bezmocného Škrabelje doklepl Manhart - 1:0. Další branka přišla o pět minut později. Trutnov nevyužil dvě vyložené šance a Kozlové to náležitě ztrestali. Tváří v tvář hostujícího brankáře se prosadil Morkes - 2:0. Hostující Trutnov ještě do přestávky stihl snížit z hole Stanislava Prcoházky, který využil clony spoluhráčů a propálil golmana Blažka - 2:1. S celkem slibným výsledkem pro obě mužstva se odcházelo také do kabin.

Druhá třetina začala v roli Kozlů. V 31. minutě se prosadil v přesilové hře Skokan - 3:1. O čtyři minuty později zvyšoval skóre Morkes - 4:1. V čase 37:40 se trefil Mejzr. Při signalizovaném vyloučení po faulu na Pospíšila trefil Mejzr víko hostující klece - 5:1. O čtrnáct sekund později snižoval Chochola - 5:2. Do přestávky ještě na rozdíl dvou branek stihl korigovat Havlíček - 5:3.

Třetí dějství si už domácí pohlídali. V 53. minutě diváky zvedla ze sedadel šarvátka Pohla a Kuny. Oba hráči vyfasovali trest 5+OK. Minutu před koncem spečetil skóre utkání Skokan - 6:3. Utkání tedy skončilo a domácí Kolín se mohl radovat ze zisku 3 bodů. Reportáž: op