|

Trutnov v přípravě opět prohrál, v Hradci Králové na favorita nestačil

Úterní přípravné utkání na ledě prvoligového Hradce Králové hokejovému Trutnovu nevyšlo. Se soupeřem držel krok pouze do začátku druhé třetiny, pak se potvrdily papírové předpoklady a domácí ovládli zápas. K poslednímu přípravnému duelu zajíždějí Trutnovští ve středu na led prvoligového Vrchlabí (hraje se od 18 hodin). První mistrovské utkání nového ročníku druhé ligy sehrají v neděli doma proti Kobře Praha.

(1:1, 7:2, 4:0)
Góly: 5. Kadlec, 23. Táborský, 24. Táborský, 28. Hruška, 29. Hruška, 29. Kadlec, 31. Volráb, 36. Fořt, 43. Kubišta, 47. Roubík, 57. Fořt, 59. Roubík - 20. Lesák (Šejnoha), 22. Chytráček, 35. Havlíček (Šimoníček).

Hr.Králové: Luňák - Táborský, Karlíček, Hendrich, Pánek, Filip, Spudil, Pazdera - Fořt, Roubík, Moskal, Hruška, Koudelka, Volráb, Kubišta, Florian, Kadlec.

Trutnov: Kudrna (29. Škrabejl) - Měsíček, Seidl, Antonín, Marša, Mlejnek, Lesák - Suchý, Fiedler, Petr - Šejnoha, Havlíček, Šimoníček (41. Svoboda) - Dlab, Chytráček, Stehlík - Chochola, Březina, Berger.

Domácí se sice ujali v 5. minutě vedení, ale bojovně hrající Trutnov dokázal srovnat a na začátku druhého dějství se dokonce ujal vedení1:2. Potom ale Hradec začal soupeře přehrávat, ve 29. minutě vedl už 6:2 a zápas plně ovládal. "Soupeř po vlažnějším začátku ve druhé třetině výrazně přidal a potvrdil roli jednoho z favoritů první ligy," uvedl asistent trenéra Martin Řehák. Reportáž: pec