Mohutný finiš nepomohl, hokejisté prohráli v druholigovém Jablonci

O jediný gól prohráli trutnovští hokejisté přípravné utkání v Jablonci nad Nisou. Oba druholigové týmy předvedly týden před zahájením mistrovské soutěže atraktivní hokej. Domácím se povedly první dvě třetiny, Trutnovští mocně dotahovali v závěru, ale vyrovnat už nestihli. V úterý hrají Trutnovští další přátelský zápas v Hradci Králové proti tamnímu prvoligovému áčku, ve středu jedou do Vrchlabí.

JABTRU
Jablonec nad Nisou
přát.
Jablonec nad Nisou
07.09.2009
Góly: 4. Kadeřábek, 8. Peřina, 21. Svoboda, 51. Vondrlík - 51. Havlíček (Suchý), 55. Havlíček (Seidl), 56. Chochola (Šejnoha). Vyloučení 8:8. Využití 2:2.

Trutnov:

"Nemůžeme hráčům nic vytknout, soupeř byl lepší po všech stránkách. Pozitivní bylo, že jsme dokázali zápas zdramatizovat, i když jsme po dvou třetinách prohrávali. Musíme se pořád zlepšovat, chybí nám vůdčí zkušená ososbnost, která dokáže mužstvo vyhecovat," uvedl trenér týmu Radim Haupt. Reportáž: pec