Trutnov veze první tři body z venku

Hokejisté Trutnova porazili ve středu večer těsně Klášterec nad Ohří a připsali si první tři druholigové body z ledu soupeře. V tabulce skupiny Západ se posunuli už na dvanácté místo.

KNOTRU
Klášterec nad Ohří
6.

08.10.2008

Branky a nahrávky: 34. Řepík (Buchal, Novák), 44. Pražák (Palubjak) - 8. Divíšek (Jaroměřský), 38. Hruška (Potůček), 40. Divíšek (Mikšovský, Drtina). Rozhodčí: Svitka. Vyloučení: 6:9, navíc Marša 5 min. + trest do konce utkání. Využití: 0:1. Diváci: 120.

Trutnov:

Ohlasy po utkání

Ivan Houda - "Odehráli jsme dobrý zápas po taktické stránce. V úvodu zápasu jsme si vytvořili mnoho šancí, ale využili jen jednu. Ve druhé třetině jsme po chybě inkasovali, ale hned jsme kontrovali dvěma góly. Poté jsme hráli neustále v oslabení, ale výborně chytající Brož nám udržel vítězství."