|

Ani napodruhé se nepodařilo Trutnovu zvítězit

Po tragické první třetině, kdy Trutnov prohrával už 5:0 a Brože vystřídal v bráně Škop, udělal trenér Houda změny i v sestavě a hosté se dokázali dostat sérií čtyř branek v řadě až na kontaktních 5:4. Poté trefili tři tyče, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Za stavu 6:5 domácí vsřelili tři minuty před koncem rozhodující trefu. Trutnovským už nepomohla hra v šesti, při které dostali osmý gól do prázdné brány.

SOKTRU
Baník Sokolov
2.

20.09.2008

8:5
(5:1, 0:3, 3:1)
Branky a nahrávky: 2. Veverka (Mudra), 9. Dobřemysl (Račanský, Mudra), 14. Nový (Přindiš), 17. Sláma (Vrba, Přindiš), 19. Vrba (Račanský, Přindiš), 54. Veverka (SOK), 58. Sláma (Cimburek, Sopr), 60. Veverka - 19. Horák (Knebl), 21. Hornyš (Divíšek, Hruška), 30. Hruška (Divíšek, Mikšovský), 36. Polák (Andres), 56. Divíšek (Mikšovský, Hruška). Rozhodčí: Florián - Sentenský, Gerát. Vyloučení: 7:9. Využití: 3:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 642.

Baník Sokolov: Schafhauser (Jakubal) - Mudra, Van Waardenburg, Říha, Diblík, Přindiš, Pech, Čižniar, Magula - Soukup, Veverka, Dobřemysl - Sopr, Cimburek, Kopkaš - Račanský, Vrba, Nový - Sláma, Louthan, Kalousek

Trutnov: Brož (17. Škop) - Hornyš, Rejzek, Tomáš, Nakládal, Kučera, Synek - Hruška, Divíšek, Mikšovský - Andres, Havlíček (21. Králíček), Polák - Horák, Potůček, Knebl (21. Chytráček)