Rozhýbejme Trutnov! Nový projekt města Trutnova je tady!

Město Trutnov ve spolupráci se sportovními kluby rozjelo nový projekt s podtitulem "Rozhýbejme Trutnov". Všechna sportoviště po řece Úpě budou v pondělí žít sportem. Přijďte si zkusit zasportovat i vy!

V první školní den tj. v pondělí 4. září od 15:00 do 18:00 se uskuteční akce s názvem ROZHÝBEJME TRUTNOV, která je zaměřená na prezentaci sportovních klubů v našem městě a nábor nových členů do jejich řad.

Místem konání bude nábřeží řeky Úpy - od bývalé polikliniky přes areál sportovních zařízení města až po prostor za koupalištěm. Sportovní kluby se představí na jednotlivých stanovištích, kde budou rodičům a dětem podávat základní informace.

Zakončení akce bude na městském koupališti cca v 17:30, kde proběhne krátký zábavní program.

Lední hokej zastupuje mládežnický HC TRUTNOV, z.s., ale pro fanoušky nebo pro širší veřejnost, bude připravena prohlídka kabiny "A" mužstva, kterou představí samotní hráči HC BAK Trutnov. Chcete vidět naše zázemí? Neváhejte a přijďte!

Mapa sportovišť a sportovních klubů