Permanentky 2016 - Akce je zpátky!

V loňském roce neskutečný úspěch... spokojenost fanoušků a úplná novinka na českém trhu. Řeč je o prodeji permanentek, které samotní hráči rozváželi fanouškům až domů. A hádejte co... Akce je zpátky!

Pro letošní sezónu vedení Draků vymýšlelo vše možné, jak akci ještě vylepšit. Otázka však byla, zda-li to vůbec jde. A ano, jde.

Před letošní sezónou bude platit rozvoz jako v loňské sezóně, dárky k permanentkám se trošku změní a i samotné permanentky prošly změnou. K dostání budou dva typy - s rozvozem až do domu, nebo k vyzvednutí ve Fischer Hockey CZ Aréně.

Permanentka "Fanoušek"

Cena: 890,- Kč

Platnost: po celou sezónu na všechny domácí zápasy

V ceně: rozvoz až do domu, podepsaný dres od hráčů HC BAK Trutnov, možnost sledovat utkání na střídačce a v kabině (platí pro domácí i venkovní utkání), maketa "Věrný fanoušek"

Permanentka "Divák"

Cena: 690,- Kč

Platnost: po celou sezónu na všechny domácí zápasy

V ceně: Poukaz do Fanshopu v hodnotě 100,- Kč, vyzvednutí ve Fanshopu

Objednávky permanentek začínají 19.8.2016 a končí 4.9.2016.

Objednávky

Permanentky objednávejte přes e-mail a to na adresu: pulec.63@seznam.cz, organizační manažer Ondřej Poul.

Do objednávky prosím uveďte: jméno, příjmení, bydliště (doručovací adresu), typ permanentky, jaký chcete. Redakce