Prezident klubu Zdeněk Poul: "Děkujeme fanouškům za skvělou atmosféru!"

V posledním utkání předvedli hokejisté Trutnova opět velmi bojovný výkon. Dvoubrankové manko smazali a favorita z Klatov porazili. Zdeněk Poul, prezident klubu, děkuje všem fanouškům za skvělou atmosféru, kterou v té neskutečné zimě předvedli a dohnali domácí hráče k vítězství.

Vážení fanoušci trutnovského hokeje,

chci vám všem, kdo jste nás včera v PRO HOCKEY ARÉNĚ podpořili a dotlačili k výhře nad SHC Klatovy, upřímně poděkovat. V té strašné zimě si zasloužíte obrovské poděkování a uznání. Sami jste viděli, že jsme nezačali dobře, možná i v důsledku vzpomínky na první kolo, kdy jsme v Klatovech dostali naloženo a s přibývajícím časem se naši Draci rozjeli a předvedli bojovný výkon.

Své chyby se snažili odčinit zejména před soupeřovou brankou a šli si za vítězstvím, šli si za třemi body. A ty důležité tři body jsou i vaše body. Upřímně vám děkujeme. Měli jsme zde obchodní partnery a ti obdivovali atmosféru a všichni jsme se shodli, že pokud budeme předvádět bojovný výkon, že vás máme za sebou.

Děkujeme a zveme vás na sobotu, potřebujeme zvládnout i Řisuty... Pojďte nám prosím pomoct...

Vedení Hokejového klubu DRACI z.s.