Sobotní derby a jeho bezpečnostní opatření

V 18. kole II Ligy ČR se utká domácí HC BAK Trutnov s hostujícím HC Stadion Vrchlabí. Utkání se hraje do 18:00 hodin a bude ho provázet zvýšené bezpečnostní opatření. Více informací naleznete v článku.

Klub HC DRACI o.s. žádá diváky

Vážení fanoušci,

jménem klubu Vás chceme požádat o včasný příchod na Zimní stadion v Trutnově před sobotním zápasem s Vrchlabím. Veškeré batohy, láhve, konfety textilní i papírové, pyrotechnika, předměty jako tyče na vlajky budou ponechány v šatně. Vše co by mohlo posloužit ke zranění diváků, hráčů, rozhodčích.

Včasným příchodem se nepřipravíte o začátek utkání. Na pořadatele jsou kladeny nároky vzhledem k bezpečnostním opatřením. Pro vrchlabské fanoušky bude opět vytvořen vchod vpravo rolovacími dveřmi.

Přejeme všem hokejovým příznivcům krásný hokejový zážitek.

Vedení klubu HC DRACI o.s., provozovatel HC BAK Trutnov

Rádio Černá Hora partnerem utkání

Rádio Černá Hora oslovila trutnovský hokejový klub, zda-li by mohla být partnerem sobotního derby. Před utkáním bude mít přistavené vozy s muzikou a o první přestávce si odmoderuje soutěž fanoušků v "curlingu". Tímto bychom chtěli Rádiu Černá Hora poděkovat.

Bezpečnostní opatření

Níže se můžete znovu dozvědět, jaké opatření budou v sobotu v Pro Hockey Aréně probíhat:

- před vstupem do haly budou probíhat kontroly přímo na pokladnách v režii pořadatelské služby a Městské Policie Trutnov

- do haly nebudou vpuštěny osoby v podnapilém stavu (vše v režii pořadatelské služby a Policie ČR a Městské Policie Trutnov

- do haly se nesmí přinést pyrotechnika, jakékoliv hořlaviny, tyče všeho druhu, ostré předměty, papírové nebo textilní konfety, láhve apod. - vše bude opět kontrolováno pořadatelskou službou a policejními složkami na obou pokladnách!

- v hale bude vymezen koridor pro hostující fanoušky, aby se dostali k bufetu ICE BAR na tribuně pro sedící

- jelikož je omezená kapacita pro hostující kotel fanoušků, nikdo nebude stát na schodech ať už na levé, nebo pravé straně. Pořadatelská služba bude dohlížet na hostující fanoušky a bude připravena zasáhnout

- v Pro Hockey Aréně budou připraveni i Hasiči - při jakémkoliv problému zasáhnou, budou mít k dispozici i vodní hydrant s náležitým příslušenstvím

- kdokoliv bude dělat potíže a narušovat zápas, bude okamžitě vyveden z Arény a nebude již dál vpuštěn. Výtržnostem bude zabráněno všemi možnými způsoby